Telefon
WhatsApp
Alanında LİDER Marka...

Sık Sorulan Sorular

 • Sürücüyüm kaza yaptım, ne yapmalıyım?

  Kaza yaptığınız tarihten itibaren 10 gün içerisinde ilgili sigorta şirketine kazayı bildirmek zorundasınız, aksi taktirde ödenecek tazminat size geri dönebilir. Bu ihbarı Real Hasar aracılığı ile yaparak; kendinizi güvene alabilirsiniz.

 • Hastane tedavi giderlerimi alabilir miyim?

  0 537 979 71 81'ı arayarak bu konu hakkında detaylı bilgiyi ücretsiz olarak edinebileceğiniz gibi; herhangi bir sakat kalma durumu söz konusu olduğunda tazminat alma haklarınız da oluşabilir.

 • Kazada yaralandım, ne yapmalıyım?

  0 537 979 71 81 ücretsiz kazazede danışma hattımızı arayarak ücretsiz doğru tedavi süreci hakkında bizden bilgi alarak; tazminat haklarınızı kısa sürede ve eksiksiz olarak öğrenebilirsiniz..

 • Kazada yakınımı kaybettim, ne yapmalıyım?

  0 537 979 71 81 ücretsiz kazazede danışma hattımızı arayarak bir ay içerisinde "Destekten Yoksunluk" tazminatınızı alabilirsiniz.

 • Size nasıl başvurabilirim?

  0 537 979 71 81 ücretsiz kazazede danışma hattımızı arayarak ya da web sitemiz üzerinde yer alan kazazede bildir formunu kullanarak bize başvuru yapabilirsiniz.

 • Ne kadar süre içinde tazminatımı alabilirim?

  Evraklarınız tamamlandık sekiz iş günü içerisinde tazminatınızı alabilirsiniz, ancak evraklardan herhangi birinde bir itiraz süreci oluşursa itiraza bağlı olarak; süreç uzayabilir.

 • Sakatlık tazminatı alabilir miyim?

  Herhangi bir kazada kusur tamamen size verilmiş ise; sakatlık tazminatı hakkınız bulunmaz, ancak yine detaylı incelenmesi ve tazminat hakkı talep etmek için 0 537 979 71 81 nolu çağrı merkezimizi arayarak bizden ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 • Ölüm tazminatı alabilir miyim?

  Vefaat eden kişinin eşi, çocukları, anne, baba ve bakmakla yükümlü olduğu herhangi bir kişi de desteğinden yoksunluk tazminatını alabilir.

 • Neden ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyorsunuz?

  Kaza mağdurlarının haklarına ait bilinç düzeyini yükselterek yaymak için ücresiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ancak bir takım olumsuzluklar ile karşılaşarak ücretsiz danışmanlık hizmeti ile kendi tazminat işlemlerini yürütemeyen mağdurlarımızın ücretli asistanlık hizmetine geçerek tüm dosya sürecini firmamız tarafından mağdura atanan asistan ile taminat haklarına kavuşabilir.

 • Asistanlık hizmeti ücretli mi?

  Asistanlık hizmetimi ücretli olup tüm dosya süreci profesyonel bir iş ekibi ile yönetilmektedir. Söz konusu olan asistanlık ücreti; dosyanın sonuçlanması ve kazanılan taminat bedelinin kişisel banka hesabınıza geçmesi ile %25'lik bir komisyon firmamız tarafında asistanlık ücreti olarak alınmaktadır.

 • Neden Real hasardan asistanlık hizmeti almalıyım?

  Tedavi, sakatlanma ve ölüm durumlarında; aile üzerindeki baskı ve stres dosyanın takibinin olumsuz ve problemli sürecinden daha fazla etkilenerek, olumsuz bir psikolojik etki bıraktığı gözlenmiştir, ayrıca dosyanın kısa, doğru ve gerçek rakamlar ile sonuçlanabilmesi için tecrübe ve disiplinli bir çalışma şarttır, aksi taktirde mağdurun bilinçsizliğinden yararlanarak 100.000TL olan bir tazminat 5.000TL ödenerek tüm haklarından yoksun bırakılabilir. Böyle bir mağduriyet durumunun oluşmaması için ücretsiz danışmanlık ücretli asistanlık ile mağdurların yanında olmaya devam edeceğiz.

 • Temsilci olmak istiyorum, ne yapmalıyım?

  Web sayfamız üzerinde yer alan kasis sistemine üye olarak temsilci olabilirsiniz.

 • Kimler temsilci olabilir?

  Herkes temsilci olabilir, tek yapmanız gereken çevrenizde trafik kazasına karışmış herhangi bir kişinin telefon numarasını bizimle paylaşarak temsilci ünvanınızı kazanabilirsiniz.

 • Nasıl kazazede bildirebilirim?

  Web sayfamız üzerinde bulunan kazazede bildirme formunu doldurarak ya da 0 537 979 71 81 nolu çağrmı merkezimizi arayarak kazazede bildirebilirsiniz.

ZARARIMI TAZMİN ETMEK İSTİYORUM! Hemen Arayın!

0538 096 32 90
Hemen Arayın!

Talep Formu